Trzy piękne, darmowe szablony Power Point

Darmowe szablony Power Point - Prezentacje w Biznesie https://prezentacjewbiznesie.pl

Dobra prezentacja Power Point do świetne uzupełnienie Twojego wystąpienia. Przygotowałem dla Ciebie 3 darmowe szablony, które pomogą Ci zrobić świetne wrażenie na Twoich słuchaczach, niezależnie od tego, o czym opowiadasz.

Występowanie z Power Pointem za plecami nie jest rzeczą prostą. Łatwo przesadzić i wyświetlić na ścianie bożonarodzeniową choinkę, która całkowicie pochłonie uwagę słuchaczy lub stworzyć potworka wypchanego po brzegi treścią słabej jakości.

Slajdy powinny być dodatkiem do Twojej prezentacji, nie Ty dodatkiem do slajdów.

Dlatego przygotowałem dla Ciebie trzy darmowe szablony Power Point, które możesz wykorzystać w biurze, jak i podczas prezentacji na studiach. Każda prezentacja zawiera kilka slajdów, które możesz dowolnie modyfikować.

Aby móc korzystać z szablonów, najpierw zainstaluj niezbędne fonty (czcionki):

Open Sans(szablon Blue Market)

Exo (szablon Blue Market)

Segoe Script (szablon Handwriting)

Projektując prezentacje kierowałem się zasadą mniej = więcej. Dlatego darmowe szablony Power Point, które tutaj udostępniam są proste i pozbawione zbędnych elementów. Dzięki temu są przejrzyste i czytelnie, co świetnie wpływa na postrzeganie Twojego wystąpienia.

Szablon 1: Clean White

Darmowe szablony Power Point - Prezentacje w Biznesie https://prezentacjewbiznesie.pl

10 slajdów, slajd zawierający wykres słupkowy z dwoma propozycjami układu legendy. Świetny szablon dla osób prowadzących prezentacje biznesowe.

Pobierz darmowy szablon PPT Clean White

Szablon 2: Handwriting

darmowe-szablony-ppt-prezentacje-w-biznesie-handwriting

7 slajdów z pięknie wkomponowanym tekstem stylizowanym na pisany ręcznie. Szablon jest idealnym uzupełnieniem Twojej prezentacji, dodając jej nieco personalnego charakteru.

Pobierz darmowy szablon PPT Handwriting

Szablon 3: Blue Market

darmowe-szablony-ppt-prezentacje-w-biznesie-bluemarket

10 slajdów, w tym 2 slajdy zawierające wykresy (słupkowy i kołowy), przygotowanych z myślą o kreatywnych i młodych ludziach chcących przedstawić swoje pomysły w wyjątkowy sposób.

Pobierz darmowy szablon PPT Blue Market

Wszystkie zdjęcia i obrazy wykorzystane jako tło slajdów w powyższych prezentacjach są dostępne do wykorzystania na licencji CC0 i mogą być wykorzystane w celach personalnych i komercyjnych.

Prowadzenie prezentacji z Power Pointem nie jest łatwe. Dlatego musisz zadbać o to, by Twoje slajdy z Tobą współpracowały. Wprawdzie komputer i multimedia potrafią zabić każdą, nawet najciekawszą prezentację, ale w wielu sytuacjach biurowych slajdy są wręcz niezbędnym narzędziem wspomagającym Twoją pracę.

Z pomocą darmowych szablonów, które Ci udostępniam praca ta na pewno będzie łatwiejsza. Jeśli sam projektujesz swoje slajdy i potrzebujesz rad dotyczących ich edycji lub chciałbyś nam zlecić wykonanie prezentacji odezwij się do nas przez formularz kontaktowy.