31 maja 2015

Prezentacje w Biznesie

Czy wiesz, że dzięki dobrej prezentacji:

  • pozyskasz nowych klientów dla swojej firmy, dzięki czemu zwiększysz jej zyski
  • zwiększysz swoją wartość, jako pracownika, dzięki czemu szybciej znajdziesz świetną pracę
  • poprawisz swoją pewność siebie, a co za tym idzie będziesz bardziej przekonujący

Prezentacje w Biznesie to miejsce, w którym znajdziesz wskazówki, porady i informacje o tym, co robić, żeby Twoje prezentacje były interesujące dla słuchaczy: zarówno pod względem treści, jak i multimediów. Nie jest ważne, czy opowiadasz o swojej firmie, pomyśle, czy o sobie – zawsze możesz zrobić to dobrze, jeśli dobierzesz ciekawe informacje i przedstawisz je w fascynujący sposób.

Dlaczego powstały Prezentacje w Biznesie?

Wiesz na pewno, jak ludziom kojarzą się prezentacje: z polityką, wyuczonymi gestami, garniturami, strachem, oceną. Przyznasz, że w większości nie są to pozytywne skojarzenia, prawda?

Ale prezentacje wypełnione wyuczonymi gestami i slajdami zapisanymi tekstem nie są dobrymi prezentacjami.

Fascynujące prezentacje to takie, które są Takie jak Ty i Twoja marka: pozwalają Ci wykorzystać Twoje mocne strony, Twój charakter, odnieść się do ulubionych przykładów. Fascynujące prezentacje są oparte o ciekawe treści i przypadki z Twojego życia lub pracy.

Dzięki takim treściom będziesz świetnie mówił, a co za tym idzie będziesz skutecznym marketingowcem, mówcą, sprzedawcą, podniesiesz jakość materiałów na Twojej stronie www lub blogu.

Takich prezentacji uczę i o takich prezentacjach piszę. Na moim blogu znajdziesz wpisy dotyczące content marketingu, wystąpień publicznych, komunikacji i sprzedaży. Każdej z tych rzeczy możesz się nauczyć samodzielnie lub podczas organizowanych przeze mnie praktycznych warsztatów. Dodatkowo możesz pobrać lub zamówić szablon dla Twojej prezentacji multimedialnej – tą opcją powinieneś byś szczególnie zainteresowany, jeśli prowadzisz firmę i chcesz tworzyć eleganckie raporty i profesjonalne zestawienia.

Kim jestem?

author

Nazywam się Andrzej Kozdęba. Prezentacjami zajmuję się od 8 lat. Lubię mówić i lubię uczyć innych tego, w jaki sposób docierać do publiczności. Na ten temat napisałem najbardziej przystępny na polskim rynku poradnik: Wystąpienia publiczne dla nieśmiałych. Jestem współwłaścicielem studia kreatywnego Studio KMIN, współtwórcą akcji 42 Do Szczęścia, organizatorem krakowskich spotkań blogerów Smok Blog , a szkolenia i prezentacje to moja wielka pasja zawodowa. Prywatnie uwielbiam sport, biegam, zdobyłem Koronę Maratonów Polskich, pokonałem Bieg Rzeźnika i Bieg 7 Dolin. Świetnie czuję się w podróży, na festiwalach muzycznych i wszędzie tam, gdzie dzieje się dobrze! Masz pytania? Napisz do mnie.

Andrzej Kozdęba

Autor Bloga Prezentacje w Biznesie

ZAPRASZAM NA BLOG    SPRAWDŹ SZKOLENIA