28 stycznia 2016

Referencje

Zobacz, co o naszej pracy mówią klienci, którzy pracowali z nami w ramach, szkoleń, konsultacji, tworzenia prezentacji i prowadzenia spotkań i konferencji.

Wojciech Popławski
Wykładowca uniwersytecki, SQUAD.com.pl


Chcę Ci podziękować za wszelką pomoc i rady. Wykorzystałem to co mi mówiłeś oraz książkę na zajęciach ze studentami i wyszło wszystko OK. Pokonałem stres i okazało się, że studenci nie tacy straszni. A jak oddawałem klucz po ostatnich zajęciach to jakoś tak mi przykro było że to na ten semestr koniec... Twoja zasługa i za to bardzo Ci dziękuję.

Kacper Sarama
Fotograf,
fotoreporter muzycznyPo powrocie do rodzinnego Mielca czułem się lekko zagubiony. Potrzebowałem czegoś co wprowadzi mnie właściwy tor. Tym torem była seria skrupulatnie zaplanowanych działań marketingowych i sprzedażowych, które od razu wcieliłem w życie. Dotyczą one rozwoju mojego biznesu fotograficznego na zupełnie nowym dla mnie rynku. Czuję się teraz o wiele spokojniejszy.

Tomasz Romańczyk
Prezydent
Komitet Lokalny AIESEC KrakówPan Andrzej Kozdęba przeprowadził w dniu 28.11.2015 warsztaty z wystąpień publicznych dla nowych liderów organizacji studenckiej AIESEC w Krakowie. Jako prowadzący wykazał się nienagannym przygotowaniem, a same warsztaty charakteryzowały się różnorodnością formy ćwiczeń, aktywizowaniem uczestników oraz wzbogaciły ich podstawy wiedzy merytorycznej, co z pewnością pomoże w realizowaniu projektów.

Remigiusz Danel
PrzedsiębiorcaPrawdziwy wulkan kreatywności! Miałem przyjemność poznać Andrzeja podczas procesu namingu dla mojej firmy. Jestem pod ogromnym wrażeniem całego procesu. Sesja pytań, burza mózgów etc. wszystko dopasowane tak aby szczegółowo poznać dany temat. W ciągu zaledwie 3 godzin procesu twórczego mieliśmy cały stół map myśli, skojarzeń, powiązań, na podstawie których powstała nazwa idealnie wpisująca się w wartości firmy oraz jej charakter usług. Andrzej jest bardzo otwartym człowiekiem, który w miłej atmosferze chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Serdecznie polecam!

Urszula Szczepaniak
Polska Akademia Nauk,
Instytut Chemii FizycznejProgram szkolenia został przygotowany na bazie ustaleń z Radą SD IChF PAN i dostosowany do potrzeb i wymagań uczestników. (...) Pan Kozdęba to zaangażowany trener, specjalista umiejący zainteresować i zmotywować swoich słuchaczy, którego możemy polecić zarówno jako trenera, jak i rzetelnego partnera wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Anna Nowak
Dyrektor placówki
Siemacha SpotWarsztaty przeprowadzone zostały w sposób profesjonalny, tematyka i metody zostały dostosowane do wieku i poziomu funkcjonowania wychowanków. Ponadto zajęcia wzbudziły ciekawość uczestników, były atrakcyjne i przebiegały w bardzo pozytywnej atmosferze. Wysoki poziom merytoryczny szkolenia, a także znakomity kontakt z młodzieżą i umiejętność reagowania w trudnych momentach sprawiają, że zamierzamy kontynuować współpracę i polecamy warsztaty.

Wybrani partnerzy i projekty:

Referencje na papierze: