28 stycznia 2016

Zamów książkęOpinie czytelników:

Wystąpienia Publiczne dla nieśmiałych

Wydawnictwo: Złote Myśli

E-book: 27 zł

Książka + e-book: 32 zł

Najbardziej konkretny poradnik wspierający naukę wystąpień publicznych, jaki dostępny jest na rynku polskim. Napisany jasnym, bezpośrednim językiem, pełen cennych wskazówek i porad z zakresu przygotowania i prowadzenia prezentacji.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ

Wspaniała forma, przystępny i dowcipny język


Cóż można powiedzieć? Wspaniała forma, przystępny i dowcipny język oraz masa przydatnych informacji nie pozwalają przejść obok niej obojętnie.

Michał Maruszak, KuMarzeniom.pl

Szereg rozwiązań, których stosowanie okazuje się być łatwe


W książce znajduje się szereg rozwiązań, których stosowanie okazuje się być łatwe, a w znaczący sposób może wpłynąć na efekt końcowy. Autor wspiera nas swoim doświadczeniem i radą już przed prezentacją, zaznaczając, że to przygotowanie odgrywa kluczową rolę podczas wystąpień, a co niezwykle ważne podaje schematy działań, których stosowanie doprowadzi nas do sukcesu.

Mateusz Muszalski, członek zarządu Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Kraków 2013-14

Z całego serca polecam tytuł


Absolutne podstawy, krok po kroku, w miłej atmosferze i ciepłym klimacie, z humorem. Zupełnie, jakbym był prowadzony krok po kroku w tempie, jakie jest dla mnie najlepsze. Z całego serca polecam tytuł.

Sławomir Brak, Trener i mówca motywacyjny 7 Steps

Zawiera same konkretne informacje


Książka jest niesamowicie wciągająca i szybko się ją czyta. Zawiera same konkretne informacje i czytając kolejne części w głowie analizujemy własne doświadczenia z zakresu prezentacji publicznej. Czy ja też popełniałam przedstawione w niej błędy? Tak, wszystkie możliwe, ale dzięki tej książce zaczynam je dostrzegać i w przyszłości mogę pracować nad ich eliminowaniem.

Karolina Ciężkowska